niedziela, 8 marca 2015

O czym napisać pierwszego posta na blogu?


No, właśnie! Noszę się z napisaniem tego pierwszego posta od 2 dni. Próbuje znaleźć inspirację we wszystkim co mnie otacza i co się wokół mnie dzieje ale mam też wymagania - "hmm..czego na blogach jeszcze nie było" oraz "jak zadowolić czytelników".
I wiecie co? Chyba trzeba zmienić podejście do sprawy. Będę pisała to co ja sama chciałabym przeczytać, będę pisała aby być z siebie dumną oraz aby nauczyć się systematyczności i jeszcze lepszego pisania (choć nie uważam że jest super:)). Jeśli znajdą się osoby które będą myślały podobnie lub zupełnie nie ale będą chciałby przedyskutować sprawę - genialnie! Tego właśnie mi trzeba!

  Długo wyczekiwałam tej niedzieli. Nie ze względu na Dzień Kobiet - szanuje dokonania pań w walkach o równouprawnienie, jednak nie przepadam za tym aby mnie składano życzenia z okazji tego że jestem kobietą (trudno, tak się już urodziłam:)), Czekałam na ten dzień, ponieważ miałam ambitny plan rozpocząć bieganie. Kupiłam nawet w tym celu specjalne spodnie w lumpeksie za nie całe 8zł! 
Jednak już wczoraj wiedziałam, że nie wyjdzie - zostałam zarażona jakimś okropnym wirusem gardła i do tego mega boli głowa. Staram się jak mogę wyszukując w necie domowych sposobów na pożegnanie choroby aby wrócić do zdrowia. Liczę na to że do końca tygodnia uda mi się dojść do siebie, sprostać ambicjom i spróbować swoich sił..
5 komentarzy:

 1. Powodzenia w blogowaniu i bieganiu, sama biegam w miarę możliwości (czas) i popieram! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. dzięki liloob! marzę o jakiejkolwiek aktywności fizycznej ale w tej chwili choroba mnie całkiem "paraliżuje". Coś nie mogę się wyleczyć:/ Jak wyzdrowieje, będzie się działo:)

  OdpowiedzUsuń
 3. powodzenia w prowadzeniu bloga :) każdy ma inne pasje... ja uwielbiam fotografować mode, ludzi, twarze, ... czyt. sesje zdjęciowe ogółem :) Zdrówka życzę !
  http://estelar-world.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń