czwartek, 26 marca 2015

Event modowy, restauracja i siła przyciągania
"Podążaj za tym co Cię uszczęśliwia, a wszechświat otworzy Ci drzwi, nawet gdyby wydawałoby się, że wokół są same ściany."
Joseph Campbell


Zaczynam posta od tych mądrych słów ponieważ mimo tego, że to najprawdziwsza prawda wielu ludzi jakby omija, boi się lub wstydzi robić "oficjalnie" to co sprawia że są w swoim żywiole. Oczywiście można mówić też, że się nie ma czasu albo pieniędzy ale potrzeba jest matką wynalazku i nie od dziś wiadomo, że jeśli się do czegoś nie zabierzemy, przynajmniej nie spróbujemy.... to samo się nie zrobi.
 Ostatecznie jesteśmy nie spełnieni i nie szczęśliwi.

 Każdy jest panem swojego losu, ja czasem na przekór robiłam to do czego czułam miętę zamiast robić to co powinnam i nie żałuję.
Kilka dni po tym jak skończyłam kurs na doradcę wizerunku dostałam propozycję współpracy jako stylistka oraz prezenterka stylizacji. Miły zbieg okoliczności lub siła przyciągania, jak kto woli:)

Zdjęcie z ostatniego eventuSłoneczna marcowa środa w GdyniPyszny obiad w Gdyńskiej restauracji Pierożek. Warto wpaść nie tylko ze względu na jedzenie ale także żeby zobaczyć piękne wnętrze restauracji, ja nie mogłam się napatrzeć!

  1 komentarz: