czwartek, 19 marca 2015

Doradca ds. wizerunku, Stylistka


Planowałam napisać post wcześniej, jednak ostatnio tyle się dzieje ze nie wiadomo w  co wsadzić ręce.
 Korzystając z tego ze dość sprawnie ogarnęłam wypełnianie tabelek na szkoleniu piszę szybciutkiego posta, co byście o mnie nie zapomnieli. Jestem fanką organizowania czasu w jakiś produktywny sposób każdej wolnej chwili:-) Mam nadzieje, ze jeśli trener złapie mnie na pisaniu, podzieli moje zdanie na temat zażądania czasem:)  
Pochwalę się niebawem co za szkolenie właśnie realizuje....wszystko w swoim czasie.

Co do minionego weekendu- nie kupiłam sobie nic mimo akcji promocyjnych, ponieważ również się szkoliłam.
Spełniłam swoje marzenie aby swoją wiedzę i doświadczenie na temat stylizacji poprzeć fachowym szkoleniem oraz dyplomem.
Kochani oficjalnie już jestem Doradcą ds. Wizerunku :)
Także jeśli komuś potrzebny przegląd szafy lub towarzystwo na zakupach -serdecznie zapraszam. Gwarantuję miłą atmosferę, szczerość oraz porządek w szafie i głowie, jeśli chodzi o to w co powinnaś się ubierać.
 Mam nadzieje ze dzięki temu poznam jeszcze więcej wspaniałych ludzi.

Nabiegałam się po galerii strasznie przez ten weekend ale było warto. Ogrom użytecznej wiedzy i dawki pozytywnej energii. Aż chce się zakasać rękawy i wziąć do działania.

A czego brakuje w mojej szafie?mój cel i number ONE na najbliższe zakupy to jeansowa koszula. Oczywiście szukać będę w second hand :) 

3 komentarze:

  1. Stylizowanie to bardzo fajna sprawa. Do sesji zdjęciowych jak znalazł :) Ty z Poznania ?

    OdpowiedzUsuń
  2. Z Bydgoszczy co prawda, jednak jeśli chodzi o stylizacje jestem bardzo mobilną osobą:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Zakupy ze stylistką to naprawdę fajna propozycja, zwłaszcza jeśli jesteś z Bydgoszczy. Chyba będę musiała skorzystać z Twoich usług, aby uzupełnić szafę na sezon jesienny :D

    OdpowiedzUsuń